|

„Dopasowana sukienka i głęboki dekolt”: Ostatni strój Salmy Hayek rozczarował wielu jej fanów

Salma zapomniała o byciu skromną! 🤐 Dopasowana sukienka została uznana za zbyt odsłaniającą i wulgarną jak na jej wiek🫣😱 „Powinnaś ubierać się skromniej”, napisali fani🙄.

Gwiazdy nadal znajdują się w centrum uwagi podczas Festiwalu Filmowego w Cannes․ Wśród wielu dyskusji i krytyki, wybrane stroje zaskakują wszystkich fanów celebrytów․.

Jedną z tych gwiazd jest słynna piękna Salma Hayek, która zawsze podbija serca fanów swoim wyborem stylu․ Tym razem Salma była ze swoim partnerem, biznesmenem François-Henri Pinault. Jest w związku od 17 lat․ Razem uczestniczyli w kilku premierach i podbili serca fanów.

Mąż Hayek wybrał czarny garnitur z białą muszką, a aktorka wyróżniała się ekstrawaganckim stylem. Miała na sobie sukienkę bodycon z bufiastymi rękawami i odważnym dekoltem.
Wśród biżuterii Salma wybrała diamentowy naszyjnik, a włosy spięła w elegancki kok. Dekolt sukienki i naszyjnik doskonale wyeksponowały jej biust i zwróciły uwagę wszystkich na ten obszar. Strój podkreślał jej uwodzicielską figurę.

Ale jak zawsze, nie wszyscy byli zachwyceni jej wyborem․ Nie jest tajemnicą, że nawet gdyby była w idealnym wizerunku, wciąż byliby ludzie, którzy zaczęliby ją krytykować․.
Niektórzy fani szaleli na jej punkcie i uważali, że jest niesamowita wśród wielu młodych gwiazd. Byli zszokowani, widząc nieskazitelną sylwetkę Salmy w wieku 56 lat․ Wielu nie podobał się jej strój i uważali, że jej wybór był bardzo szczery i wulgarny jak na jej wiek.

Byli ludzie, którzy byli pewni, że Salma przeszła operację plastyczną i twierdzili, że jej twarz bardzo się zmieniła.
Jak myślisz, czy miała operację plastyczną? Możesz podzielić się swoimi opiniami w komentarzach․.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee