|

„Wygrała to życie i przejęła rysy mamy!”: Oto jaką pięknością stała się dziedziczka Zety-Jones

Catherine Zeta-Jones i jej córka skradły show na kobiecej imprezie couture! Ich niesamowite podobieństwo nie pozwoliło nikomu pozostać obojętnym! 😲🫢

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)


Nie trzeba dodawać, że dorastanie w środowisku, w którym stale jesteś w centrum uwagi opinii publicznej, będąc dzieckiem celebryty, nie jest niezaprzeczalnie najłatwiejszą rzeczą. Jednak posiadanie prawdziwych legend kina jako rodziców jest niczym innym jak błogosławieństwem.

Wielu zastanawiało się, jak teraz wyglądają dzieci Zety-Jones i jej męża. Miliony fanów tych dwóch kultowych gwiazd filmowych chciały wiedzieć, czy ich dzieci pójdą w ich ślady, czy też nie.

Co ciekawe, wybitna aktorka wyjaśniła, że najprawdopodobniej ich dzieci będą kontynuować karierę w branży filmowej i pojawią się na dużym ekranie.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от CZD (@carys.douglas)


Inspiracją dla nich byli oczywiście ich sławni rodzice. Mało kto wie, że dziedziczka już w wieku 5 lat chciała zostać pediatrą. Potem zdała sobie sprawę, że aktorstwo jest bliższe jej sercu. Fani byli zachwyceni, widząc, jaką pięknością się stała.

Ludzie upewniają się, że z dnia na dzień jeszcze bardziej przypomina swoją uroczą matkę. Jej pierwsze pojawienie się na New York Fashion Week przyciągnęło uwagę wszystkich dookoła. Niedawno dołączyła do swojej matki na innym wydarzeniu modowym.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee