|

„W końcu zostali przyłapani razem”: zdjęcia Julianne Moore i Barta Freundlicha wykonane przez paparazzi zachwyciły fanów

Jak ona może tak wyglądać w wieku 62 lat? 😱🫢W końcu paparazzi złapali rzadkie ujęcie Julianne i jej męża Barta razem w miejscu publicznym🧐Fani są pod wrażeniem tego, jak doskonale wygląda🫣😍

Romans między piękną parą Julianne Moore i reżyserem Bartem Freundlichem rozpoczął się w 1996 roku․ Julianne zagrała wtedy w filmie Barta. Wreszcie, w 2003 roku, złożyli przysięgę, że od tego czasu będą razem.

Od ponad 20 lat para żyje cudownie i cieszy się wspólnym życiem․ Niedawno paparazzi zauważyli parę podczas spaceru po Nowym Jorku.

Julianne ma teraz 62 lata, ale z dumą prezentowała swój wyjątkowy styl․ Była ubrana w całości na czarno, a jej mąż wybrał brązowe spodnie z szarą marynarką. Na tych zdjęciach możemy podziwiać wspaniały styl tej pary.

Podczas wywiadu Julianne Moore opowiedziała o swoich sekretach urody. Podkreśliła, że bardzo ważne jest unikanie ekspozycji na słońce i opalania, jest to szczególnie ważne dla osób o jasnej karnacji․ Promieniowanie ultrafioletowe jest niebezpieczne dla zdrowia․.

Aktorka zawsze stosuje filtry przeciwsłoneczne, aby zachować młodość skóry․ Pomaga to uniknąć plam starczych i przedwczesnych zmarszczek.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee