|

„Dziewczynka o wyglądzie lalki dorosła!”: Oto, co lata zrobiły z najładniejszym dzieckiem świata

Pamiętacie dziewczynkę nazywaną „najpiękniejszym dzieckiem na świecie”? 🧐 Ta ślicznotka już dorosła i tak wygląda jako 20-letnia młoda dorosła! 😮😍

Nie trzeba dodawać, że każde dziecko na naszej planecie jest piękne i wyjątkowe, z charakterystycznymi cechami charakterystycznymi tylko dla niego. Istnieją jednak standardy, według których niektóre z nich są uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie.

Dzisiejsza niesamowita historia dotyczy dziewczynki o imieniu Thylane, która urzekła miliony ludzi swoimi anielsko pięknymi rysami. Od dzieciństwa wiele agencji modelek interesowało się dziewczyną, podziwiając jej urok.

Co ciekawe, zanim skończyła 10 lat, została nazwana „najpiękniejszym dzieckiem świata”. Jeszcze jako dziecko współpracowała z wieloma agencjami modelek, a nawet pojawiła się na okładce Vogue.

Niektórzy ostro krytykowali rodziców Thylane, tłumacząc, że powinna była poświęcić czas na zabawę na podwórku z rówieśnikami, zamiast brać udział w niezliczonych sesjach zdjęciowych i uczestniczyć w pokazach mody.

Próbowała również swoich sił jako aktorka, ale po udziale w filmie zdała sobie sprawę, że bycie modelką jest jej prawdziwym powołaniem. Powiedzieć, że to małe dziecko zmieniło się nie do poznania, to nic nie powiedzieć, ale nadal jest piękna.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee