|

„Spódnica do kolan i dziewczęce maniery”: ostatnie zdjęcia paparazzi Jodie Foster z synem rozczarowały fanów

Paparazzi uchwycili ostatnio rzadki moment spaceru Jodie z żoną i synem😱😳”Co to za strój dla faceta przed publicznością?”, fani byli zdezorientowani😬🙄.

Słynna 60-letnia aktorka Jodie Foster zazwyczaj dzieli się swoim życiem osobistym z opinią publiczną. Tym razem nie udało jej się uniknąć uwagi opinii publicznej. Niedawno paparazzi zauważyli aktorkę z żoną Alexandrą Hedison i synem Keithem.

To była rzadka okazja od dłuższego czasu, kiedy Jodi była publicznie ze swoim synem․ Taka szansa pojawiła się latem 2021 roku. Wyjątkowa rodzina z 53-letnią żoną aktorką Alexandrą i ich synem wybrała się na spacer.

Jodie jest mamą dwóch synów ze swoim byłym partnerem, producentem filmowym Cydneyem Bernardem. Para rozwiodła się po 15 latach małżeństwa w 2008 roku. I milczą na temat tego, kto jest ojcem ich synów․.

Jodie zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, ale niedawno wróciła, by zagrać w czwartym sezonie „True Detective”. W serialu wciela się w rolę detektyw Liz Danvers, która bada tajemnicze zniknięcia․.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee