|

„Zero rozmiaru i zero talii!”: Nikt nie był gotowy na to, by zobaczyć, jak ciało Olivii Wilde wygląda w rzeczywistości

Ludzie nazywają to najbrzydszym brzuchem w Hollywood! 😦🫣 Po tych zdjęciach Olivii Wilde fani zaczęli kwestionować urodę aktorki! 😬🫢

Olivia Wilde znana jest jako jedna z najbardziej utytułowanych, pożądanych i dyskutowanych aktorek Hollywood, która często angażuje się w skandale i staje się przedmiotem gorących dyskusji.

Najnowsze zdjęcia szybko zrobiły furorę. Ludzie zaczęli nawet kwestionować jej urodę po tym, jak zobaczyli ją w krótkim topie i legginsach prawdopodobnie po siłowni. Jej ciało, a zwłaszcza brzuch i talia, pozostawiały wiele do życzenia.

„Czy to można nazwać pięknym brzuchem?”, „Czy to już nie za dużo?”, „Zero rozmiaru i zero talii!”, „Nigdy nie rozumiałem, dlaczego tak wielu ludzi uwielbia tę aktorkę”, „Nic specjalnego i wyjątkowego! Takich jak ona są miliony”.

„Zazdrość po cichu! Ona jest idealna taka jaka jest”, „Jednym słowem – PIĘKNA!”, „To powinno być nielegalne wyglądać tak pięknie!”, „Wszyscy macie takie ciało? To dlaczego ją krytykujecie?”, „Ludzie, zajmijcie się swoimi sprawami!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee