|

„Blondynka Jolie wróciła!”: Nowe zdjęcia paparazzi Jolie i jej adoptowanej córki wzbudziły pytania

Sukienka wygląda bardziej jak pomarszczona koszula nocna, co za wstyd! Paparazzi sfilmowali Angelinę Jolie w Nowym Jorku z adoptowaną córką Zaharą! 🧐

Fotografowie sfilmowali ostatnio legendarną gwiazdę filmową z jej adoptowaną córką. Kultowa hollywoodzka aktorka i jej dziedziczka wybrały się na spacer po Nowym Jorku i serdecznie przywitały się z paparazzi.

Nowe zdjęcie Jolie z blond włosami nie pozostało niezauważone. Aktorka była ubrana w delikatną białą sukienkę, która według niektórych użytkowników sieci wyglądała bardziej jak koszula nocna. Wielu uznało jej strój za nietrafiony, twierdząc, że jej ubrania w ogóle do siebie nie pasują.

W porównaniu do swojej matki, Zahara była ubrana skromniej. Gdy tylko zdjęcia pojawiły się w sieci, natychmiast stały się wirusowe, a tysiące użytkowników sieci pospieszyło z komentarzami na temat ich wyglądu.

„Nigdy nie przestanę podziwiać tej kobiety!”, „Doceniamy twoją dobroć i hojność!”, „Brawo, traktuje swoje adoptowane dzieci tak samo!”, „Blondynka Jolie z lat 90. powróciła!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee