|

„Ekskluzywne zdjęcia adoptowanych dzieci Cruise’a i Kidman”: Tak wyglądają ich dorosłe dzieci

30 lat temu Kidman i Cruise adoptowali dwójkę dzieci, ale aktorka zapomniała o nich wkrótce po rozwodzie 💔😦 Po raz pierwszy od dwóch lat fotografowie uchwycili ich dorosłe dzieci. Oto one! 😮

Ta para była uważana za jedną z najsilniejszych i najpiękniejszych w Hollywood. Jednak niestety nie mieli biologicznych dzieci. W 1992 roku aktor adoptował dziewczynkę.

Ich adoptowany syn miał zaledwie 6 lat, kiedy rodzice się rozwiedli. Po rozstaniu proces zdecydował, że oboje powinni wziąć odpowiedzialność za swoje dzieci. Ale Kidman zawsze była zajęta aktorstwem i podróżami i nie mogła poświęcić im czasu. Oto teraz Isabella!

Kidman nie mogła utrzymać swoich dzieci z dala od wpływu męża, który w tamtym czasie bardzo interesował się scjentologią. Nie mogła nic z tym zrobić i nie miała innego wyjścia, jak tylko się poddać.

Warto wspomnieć, że drugie małżeństwo mężczyzny zakończyło się rozwodem z tego samego powodu. Następnie Nicole wyszła za mąż za gitarzystę i obdarzyła go biologicznymi spadkobiercami.

Wybitna aktorka przestała komunikować się ze swoimi adoptowanymi dziećmi, które już dorosły i niedawno zostały złapane po raz pierwszy od dwóch lat.

Rating
( 2 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee