|

„Jak możemy tego nie zobaczyć?”: Pojawienie się Gillian Anderson poza ekranem było wielkim rozczarowaniem

Fani byli przerażeni, gdy zobaczyli, jak Gillian Anderson wygląda w bikini za kulisami? Cellulit na jej udach i luźna skóra sprawiły, że fani zaniemówili! 🫢🫣

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby tej znanej i cenionej aktorki, która zyskała światową sławę i uznanie po udziale w popularnym serialu „Archiwum X”. Wierzcie lub nie, ale od jego premiery minęło już 30 lat.

Jednak zakulisowy wygląd kultowej aktorki był dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Tak wyglądała, gdy myślała, że nikt jej nie obserwuje. Jej wygląd poza ekranem pozostawiał wiele do życzenia.

Jej niedoskonałe ciało z luźną skórą i cellulitem nie pozwoliło nikomu pozostać obojętnym. Użytkownicy sieci zaczęli aktywnie komentować jej wygląd. Ani fani, ani hejterzy nie mogli milczeć.

„Co się stało z naszą ulubioną aktorką?”, „Pozazdrościć po cichu! Wygląda niesamowicie jak na swój wiek”, „Mam nadzieję, że uda mi się tego nie zobaczyć!”, „Jeśli starzenie się, to tylko w ten sposób!”, „Daleko nie każdy z takim ciałem znajduje dość odwagi, by pokazać się w bikini!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee