|

„Shiloh Jolie-Pitt na przestrzeni lat!” Zaskakujące szczegóły i ekskluzywne zdjęcia dziedziczki najbardziej kultowej pary Hollywood

To właśnie w 2006 roku Jolie i Pitt powitali na świecie swoją córkę! 😮😍 Po rozwodzie hollywoodzkiej pary została z matką! 🧐 Dziecko celebrytów już dorosło, którego wygląd możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Była hollywoodzka para świętowała przybycie Shiloh w 2006 roku. Ludzie mówią, że dzieci innych szybko dorastają i być może jest w tym trochę prawdy. Dorosła w naszych oczach i jest już dorosłą nastolatką.

Kiedyś w wywiadzie Jolie powiedziała: „Myślę, że jest intrygująca, decyzje, które podejmuje”. Można powiedzieć, że to, jak wygląda, wydaje się być idealnym połączeniem najpiękniejszych cech jej sławnych rodziców.

Dla tych, którzy nie wiedzą, ma rodzeństwo: Vivienne, Knox, Pax, Maddox i Zahara. Co zaskakujące, Shiloh urodziła się w Afryce, podobnie jak Zahara. Aktorka przyznała później, że ma nadzieję, że w przyszłości kobiety będą miały więcej możliwości.

Jolie wspomniała, że odkryła brak ultrasonografu w pobliskim szpitalu w Namibii. Hollywoodzka aktorka zawsze wspierała kobiety, biednych i potrzebujących.

Później rodzina odkryła, że Shiloh uważa się za chłopca i zaczęły zachodzić pewne zauważalne zmiany. Obcięła włosy na krótko, a jej „chłopięcy” styl wciąż trafia na pierwsze strony gazet.

W przeciwieństwie do sześciorga dzieci adoptowanych przez słynnych hollywoodzkich małżonków, Shiloh jest ich biologicznym dzieckiem i jest niezwykle podobna do obojga swoich rodziców.

Rating
( 2 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee