|

„Stonowany brzuch i szczupła talia”: Natalie Portman wybrała odważny strój z koronką i pozostawiła fanów bez słowa

Wszystkie oczy były zwrócone na idealną figurę Natalie Portman 😱 Fani pozytywnie zareagowali na rzadkie zdjęcia😍Niektórzy nazwali Portman swoją „największą hollywoodzką miłością”💘

Natalie Portman zawsze zachwycała swoich fanów nienaganną figurą․ Tym razem na jednym zdjęciu przy basenie była w minisukience z drapieżnym nadrukiem. Na innym zdjęciu miała na sobie koronkowy kombinezon: top i długą spódnicę z sandałami na platformie․ Tym razem była na balkonie i pokazała swoje stonowane mięśnie brzucha i szczupłą talię.


Fani byli zachwyceni widząc te rzadkie zdjęcia Portman, a niektórzy nazywali ją najbardziej atrakcyjną celebrytką. „Największa miłość Hollywood”, napisali fani․.


Portman powiedziała również, że naprawdę uwielbia swoją rolę w filmie Luca Bessona „Leon” i przyznała, że było w nim kilka krępujących momentów.


Oświadczyła, że Besson nie jest winny․ Przypomnijmy, że Besson był zamieszany w skandal stalkingowy w 2018 roku․ Portman stwierdziła, że nigdy nie czuła się źle podczas pracy z nim. Podziękowała nawet Bessonowi za odegranie decydującej roli w jej karierze aktorskiej.
Portman jest zaskoczona, jak można oskarżyć Bessona i dodała, że nie ma żadnych dziwnych oznak jego zachowania.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee