|

„Rzadkie nagranie nieślubnego spadkobiercy Delona!”: Tak wyglądał nieślubny syn Alaina Delona

Jego zdyszane ciało znaleziono w ich paryskim mieszkaniu po kilku dniach zaniedbania! 😱 Ostatnie zdjęcia niechcianego syna aktora wypływają na powierzchnię sieci! 🧐😮

Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów, zdyszane ciało nieślubnego syna tego aktora zostało niedawno znalezione w ich mieszkaniu w Paryżu. Pozostał tam przez kilka dni i nikt nawet nie zadbał o to, aby go sprawdzić.

Matka nieślubnego syna aktora o imieniu Christian jest popularną niemiecką piosenkarką. Spędzili razem tylko jedną noc, a kobieta twierdziła, że Delon jest jego ojcem. Nie trzeba dodawać, że są do siebie niezwykle podobni.

Pomimo ich uderzającego podobieństwa, mężczyzna odmówił zaakceptowania go, nie wykonując nawet testu DNA, wyjaśniając, że jego włosy i oczy w niczym go nie przypominają.

Nieślubny syn był wychowywany głównie przez matkę Delona, czyli jego babcię, która nie miała żadnych wątpliwości, czy faktycznie jest jego spadkobiercą, czy też nie.

Przez ostatnie lata swojego życia ledwo chodził i miał opiekuna. Ostatecznie został znaleziony martwy w swoim paryskim mieszkaniu.

Czy wiedziałeś o nim? Nie zapomnij podzielić się swoją opinią!

Rating
( 3 assessment, average 3.67 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee