|

„Zanim świat poznał jej imię!”: To, jak Lawrence wyglądała podczas swojej pierwszej roli, nie pozwoliło nikomu pozostać obojętnym

Widzieliście Jennifer Lawrence podczas jej pierwszej roli filmowej? 🧐😲 Tak wyglądała przed popularnością! 😱 Fani są rozczarowani! 😢💔

Tylko nieliczni wiedzą, że ta aktorka porzuciła szkołę i rozpoczęła karierę aktorską w branży, nie mając pojęcia, że w przyszłości będzie znaną na całym świecie i odnoszącą ogromne sukcesy aktorką.

Jakkolwiek zaskakujące może się to wydawać, musiała zakryć twarz i ciało do swojej pierwszej roli filmowej. Nosiła strój sportowy i maskę jako symbol drużyny sportowej. Czy wiesz, że?

W tamtym czasie ludzie nawet nie znali jej twarzy i miała tylko niewielką liczbę fanów. Zajęło jej trochę czasu, zanim stała się poszukiwaną i odnoszącą sukcesy gwiazdą filmową.

Po roli w serialu telewizyjnym dostała pomniejsze role, które początkowo nie przyniosły jej sławy i wielkiego sukcesu. Filmem, w którym wzięła udział i który uczynił z niej legendę kina, był „X-Men: Pierwsza klasa”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee