|

„Wyglądanie tak seksownie powinno być nielegalne!”: Nowe prowokacyjne zdjęcia Kim Kardashian wywołały furorę

W mokrych kąpielówkach i crop topie Kim doprowadziła wszystkich mężczyzn do szaleństwa! 🔥🤐 Po tych zdjęciach wszyscy zrozumieją, dlaczego miliony nazywają ją najgorętszą żyjącą kobietą! 😲😍

Dla tych, którzy nie wiedzą, Kim Kardashian znacznie schudła i ostatnio pokazała fantastyczne wyniki swojej niesamowitej transformacji. Okresowo przyciąga uwagę milionów swoich zwolenników swoją oszałamiająco ukształtowaną sylwetką i gorącem.

Wobec kultowej blondynki nikt nie mógł pozostać obojętny. Jednak niektórzy nawet z trudem rozpoznali ją na tych zdjęciach. Uwodzicielsko pozowała w wodzie i pokazywała swoje wspaniałe kształty w mokrym bikini. Miliony osób pośpieszyły z komentarzami.

„Wezwij straż pożarną! Tu jest za gorąco!”, „Ona jest jak dobre wino – z czasem staje się jeszcze lepsza!”, „To powinno być nielegalne wyglądać tak atrakcyjnie!”, „Czy ktoś dzwonił po ikonę?”.

„Ależ ona schudła! Taka sylwetka idealnie do niej pasuje!”, „Czy tylko ja ledwo ją poznałem?”, „Straciła swój urok i zaczęła wyglądać jak milionerzy!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee