|

Matka męża odmówiła opieki nad dzieckiem, jeśli nie otrzyma wynagrodzenia, na co małżonkowie zareagowali w następujący sposób

Matka zastępcza zaczęła domagać się pieniędzy za opiekę nad dzieckiem i pomoc w obowiązkach domowych! 😧😬Co bardziej zaskakujące, mąż był tego samego zdania! 😱🤐Zobacz, co biedna kobieta zrobiła w tym artykule! 👇👇👇

Nie ulega wątpliwości, że założenie rodziny i posiadanie dzieci w wieku 20, a nawet 30 lat może być wyzwaniem, ponieważ w tym czasie należy zrównoważyć pracę, życie rodzinne, a czasem nawet studia. Dlatego też czyjaś pomoc może być niezwykle potrzebna.

W większości przypadków to dziadkowie dzieci „powinni” się nimi opiekować, ponieważ są ich najbliższymi krewnymi po rodzicach. Zdarzają się nawet przypadki, gdy stają się oni ich opiekunami na zawsze pozwalając młodym pracować lub cieszyć się życiem.

Dzisiejszą ciekawą historią podzieliła się pewna kobieta, która spotkała się z licznymi reakcjami i komentarzami po opowiedzeniu o swojej sytuacji. Pewnego dnia przyszła mama stanowczo odmówiła opieki nad dzieckiem, dopóki nie otrzyma zapłaty. Powiedzieć, że było to zaskoczenie, to nic nie powiedzieć.

Małżonkowie są szczęśliwym małżeństwem od 10 lat i mają 6-miesięczne dziecko. Oboje pracują w pełnym wymiarze godzin. Mąż pracuje w domu, a ona w biurze. Ostatnio matka męża przeszła na emeryturę i zaoferowała swoją bezcenną pomoc.

Wszystko szło dobrze, ale wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego, co uniosło brwi dziewczyny. Warto wspomnieć, że nie tylko opiekuje się dziećmi, ale także zmywa naczynia, sprząta i pomaga w gotowaniu.

Ich rozmowa wprawiła dziewczynę w zdumienie. Zasugerowała, że powinna otrzymywać wynagrodzenie za opiekę nad małą Katie. Zaniemówiła, zdając sobie sprawę, że stawia księcia na spędzanie czasu z własną wnuczką, co brzmiało wręcz niedorzecznie.

Co bardziej zaskakujące, jej mąż jest dokładnie tego samego zdania, ponieważ jest przekonany, że bez jej pomocy zatrudniliby zupełnie obcą osobę, która zrobiłaby to samo.

Co sądzisz o tej sytuacji?

Rating
( 20 assessment, average 3.9 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee