|

„Wciąż nie planuje starzeć się w wieku 64 lat!”: Pfeiffer podzieliła się nowymi zdjęciami przy basenie, które wywołały mieszane reakcje

Michelle Pfeiffer pokazała, jak powinna wyglądać kobieta w wieku 64 lat! Podzieliła się prowokującymi zdjęciami przy basenie i mile zaskoczyła swoich obserwatorów! 🤭🔥

Nazwisko tej wybitnej hollywoodzkiej aktorki od dawna trafia na pierwsze strony gazet. Chociaż nie pojawia się już zbyt często publicznie, ostatnio zachwyciła swoich obserwatorów kilkoma świeżymi zdjęciami z basenu.

Ludzie mieli mieszane opinie na jej temat w mediach społecznościowych. Niektórzy nie mogli znaleźć słów, by wyrazić swój podziw, podczas gdy inni nie widzieli w niej nic szczególnego i wyjątkowego, tłumacząc, że kultowa piękność nie jest już taka sama.

„Tak powinna wyglądać 54-letnia kobieta!”, „Nic dziwnego, że tak wielu mężczyzn wciąż potajemnie się w niej podkochuje!”, „Oszałamiająca zarówno w makijażu, jak i bez niego!”, „Definiuje kobiece piękno i atrakcyjność!”, „Potrzebujemy cię więcej!”.

„Co za wstyd! I ta kobieta ma 54 lata?”, „Całkowicie nie do przyjęcia dla jej wieku!”, „Czy starzenie się ma dla niej jakiekolwiek znaczenie? Nie sądzę!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee