|

„Przeładowanie słodyczą!”: Miss Świata 2020 podzieliła się ekskluzywnymi zdjęciami swojej małej dziedziczki

Priyanka Chopra w końcu ujawnia twarz swojej córki i roztapia serca fanów! 🫠💘 Tak wygląda dziedziczka bollywoodzkiego idola! 🧐😍

Widzieliście już małą dziedziczkę tej bollywoodzkiej aktorki? Wybitna gwiazda podzieliła się ostatnio kilkoma ekskluzywnymi zdjęciami swojej córki i zachwyciła wszystkich swoich zwolenników. Nie wszyscy wiedzą, że dziecko musiało pozostać na intensywnej terapii.

Cała sprawa polega na tym, że urodziła się trzy miesiące przedwcześnie i spędziła nie mniej niż 100 dni pod stałym nadzorem lekarzy.

Niedawno znana i odnosząca sukcesy aktorka pojawiła się publicznie z wyjątkowej okazji – jej mąż i brat otrzymali własne gwiazdy na Hollywood Walk of Fame.

Dziewczynka ubrana była w beżową kurtkę i dopasowaną spódniczkę. Miała również uroczą opaskę w kwiaty na swojej małej główce i wyglądała uroczo.

„Miłość Priyanki do niej jest odczuwalna nawet przez ekran!”, „Jakie to szczęście, że ma tak wspaniałych rodziców!”, „Nie każdy ma tak fajnych rodziców. Pamiętaj o tym!”.

Powiedzieć, że lekarze cudem uratowali jej życie, to nic nie powiedzieć. Zrobili wszystko, co w ich mocy i ostatecznie mogli dać małej ślicznotce drugą szansę na życie.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee