|

Jak wygląda piękna Shakira bez makijażu i filtrów: trudno ją rozpoznać na nowych zdjęciach

Urocza piosenkarka Shakira nie wstydzi się swojego naturalnego piękna.

Większość celebrytów jest uzależniona od wypełniaczy, botoksu, aby wyglądać bardziej atrakcyjnie. Niewiele osób chce pokazać się przed fanami bez makijażu. Ale piosenkarka Shakira nie wstydzi się swojego naturalnego piękna. Obecnie piosenkarka ma 43 lata, ale wygląda znacznie młodziej niż na swoje lata. Piosenkarka wydaje się w ogóle nie zmieniać przez lata. Można śmiało powiedzieć, że piosenkarka ma niesamowite geny.

Nawiasem mówiąc, sama Shakira prowadzi raczej prosty i zrozumiały dla nas sposób życia. Nie stosuje diety i nie wyczerpuje się sportem. Taniec pomaga jej utrzymać formę. Jest matką dwóch aktywnych chłopców, więc preferuje wygodę w ubraniach: dżinsy, T-shirt. W życiu codziennym piosenkarka rzadko jest widywana ze stylizacją lub makijażem.

I wcale tego nie psuje. Bez makijażu ze swoimi zwykłymi lokami Shakira wygląda jak dziewczyna. Staje się o 15 lat młodsza. Wygląda bardzo uroczo, a sama piosenkarka przypomina uczennicę. Nie każda gwiazda może pochwalić się takim wynikiem, nawet w wieku 43 lat.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee