|

„Nawet 20-latki marzą o takim ciele!”: Odważny look Theron w siateczkowej sukience nie pozwolił nikomu milczeć

Charlize Theron znów zapomniała ile ma lat i pokazała swoje ciało w odsłaniającej siatkowej sukience! 🤭😮 Skandaliczne lustrzane selfie aktorki wypływają na powierzchnię sieci! 🧐😱

Ludziom trudno uwierzyć, że ta wybitna i znana na całym świecie aktorka wkrótce będzie obchodzić swoje 50. urodziny. Chodzi o to, że wciąż urzeka cały świat swoją ponadczasową urodą i nie planuje się jeszcze starzeć.

Fani gwiazdy filmowej zastanawiają się, jak kultowej aktorce udaje się zachować tak oszałamiająco wyglądające ciało nawet w tym wieku. Twierdzą, że nawet 18-latki mogłyby pozazdrościć jej niesamowitej figury.

„Proszę, podziel się z nami swoimi sekretami urody!”, „Czy to nie zbrodnia wyglądać tak ładnie w wieku 47 lat?”, „Czy ona ma pojęcie, czym jest starzenie się?”, „Najbardziej oszałamiające nogi w Hollywood!”, „Tak powinna wyglądać 47-letnia kobieta!”.

„Za stara na takie sukienki!”, „Jej niezdrowa chudość sprawia, że czuję się niekomfortowo”, „Czy konieczne było pokazywanie się półnago?”, „Proszę, jedz więcej, w przeciwnym razie będziesz musiał udać się do lekarza!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee