|

„Coś, czego ludzie nie wiedzieli”: Tylko nieliczni znają te szczegóły dotyczące adoptowanych dzieci Cruise’a

30 lat temu ta hollywoodzka para adoptowała dwójkę dzieci! 😯🧐 Teraz są już dorosłe i po tylu latach podzieliły się nowymi zdjęciami! 😲🫠

Nie wszyscy wiedzą, że ta para adoptowała dwoje dzieci, ponieważ niestety nie mogli mieć własnych biologicznych dzieci. Dzieci tej słynnej hollywoodzkiej pary dorosły i ostatnio podzieliły się zdjęciami.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Connor Cruise (@theconnorcruise)


Dla tych, którzy nie wiedzą, Cruise urodził się w 1962 roku w Sracuse w stanie Nowy Jork. Warto wspomnieć, że zmienił około dziesięciu szkół, zanim uczęszczał do liceum. Niewielu wie, że porzucił szkołę w pogoni za aktorstwem.

Już w wieku 20 lat był uważany za jednego z najbardziej poszukiwanych i pożądanych aktorów w branży. W wieku 19 lat zagrał w filmie „Endless Love”, który przyniósł mu duży sukces, torując drogę do innych filmów.

Jeśli chodzi o jego życie osobiste, po trzech latach małżeństwa z Mimi Rogers, poślubił N. Kidman. Jego trzecią żoną została K. Holmes po rozwodzie z Kidman.

Należy wspomnieć, że wybitny aktor zawsze był oddany nauce, a nawet dołączył do kościoła scjentologicznego.

Cała sprawa polega na tym, że Kidman nie podobał się pomysł, że jej mąż był tak zainteresowany nauką i nie chciała, aby ich dzieci były pod jej wpływem. Ale fakt, że się tym interesowali, nie ma nic do powiedzenia.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Connor Cruise (@theconnorcruise)

Co ciekawe. Connor, jako żonaty mężczyzna, nie zaprosił swojej matki na swój ślub, ponieważ nie zajmowała się nimi zbytnio krótko po ich rozwodzie, a po drugie, nie akceptowała faktu, że był częścią Kościoła Scjentologicznego.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Connor Cruise (@theconnorcruise)

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee