|

„Mały aniołek tatusia dorósł!”: Tak dziś wygląda jedyna spadkobierczyni Heatha Ledgera

Jedyna córka Ledgera miała 2 lata, gdy aktor odszedł! 😢💔 Przez cały ten czas jej matka trzymała ją z dala od oczu opinii publicznej, ale obiektywy aparatów niedawno uchwyciły dorosłą już dziewczynkę! 🧐😮

Ten człowiek zawsze wiedział, że zostanie aktorem, nawet we wczesnym dzieciństwie. Uważał to za swoje prawdziwe powołanie i do tej pory osiągnął ogromny sukces. Wielu zna go z filmu „10 rzeczy, których w tobie nienawidzę”.

Na planie filmu poznał swoją największą miłość M. Williams. Ich historia miłosna szybko się rozwinęła i mieli nawet córkę, której nadali imię Matilda.

Rozwód z Michelle nie przeszkodził mu w byciu oddanym i troskliwym ojcem. Nie mógł zabrać jej do szkoły i poprowadzić do ołtarza, ponieważ niestety został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu, gdy Matilda miała zaledwie 2 lata.

Zamiast tego jej matka zapewniła jej beztroskie dzieciństwo z dala od opinii publicznej. Dlatego niewiele o niej wiadomo i rzadko można znaleźć jej zdjęcia w sieci. Dziewczyna ma teraz 17 lat i mieszka z matką, mężem i bratem.

Nie zapomina jednak o swoim ojcu i często odwiedza krewnych z jego strony.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee