|

„Do kogo podobne są dzieci?” Córki Evy Mendes i Ryana Goslinga w końcu uchwycone przez paparazzi

„Ani kropli od sławnego ojca!”🙄Dzieci Ryana i Evy już dorosły i zostały sfotografowane podczas spaceru z ojcem🧐🥰Sprawdź, jak wyglądają teraz here⬇️⬇️⬇️

Eva i Ryan są jedną z najpiękniejszych i najbardziej kochających się par w Hollywood. Wiadomo, że zaczęli spotykać się około 2011 roku. Po ślubie, trzy lata później, w rodzinie urodziła się najstarsza córka, aw 2016 roku najmłodsza córka.

Po urodzeniu dzieci rodzice nie zawsze przyjmują nową pracę, ponieważ chcą zostać w domu, aby wychowywać swoje dzieci. Postanowili przeprowadzić się z Los Angeles do miejscowości Carpentaria, niedaleko St. Nick Barbara.

Rodzina nawet nie próbuje ukrywać się przed paparazzi, którzy mimo to zawsze robią wszystko, aby ich uchwycić i rozpowszechniać nowe, świeże zdjęcia. Niedawno paparazzi zauważyli Goslinga na spacerze z córkami. Tym razem twarze dzieci są wyraźnie widoczne i możemy zrozumieć, jak wyglądają.

Internauci ucieszyli się na widok dzieci i zaczęli dyskutować o ich podobieństwie do rodziców. Wielu użytkowników twierdziło, że dzieci w ogóle nie przypominają swojego ojca. Jednak genetyka matki najwyraźniej wygrała i podobieństwo dziewczynek do matki jest uderzające. Ale z pewnością cudownie jest patrzeć na szczęśliwego ojca ze swoimi dziewczynkami.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee