|

«Mężczyznom nie wolno tego oglądać!»: Gigi Hadid ponownie zaskoczyła fanów, pokazując swój tatuaż w pogrubionym miejscu

Jak pewna siebie pokazuje tatuaż na sekretnej części ciała!🔥😱Wygląda na to, że Gigi wysyła wiadomość do swojego byłego za pomocą tak odważnych zdjęć, mówiąc: «Zobacz, co straciłaś»😑🤤

Nie jest już tajemnicą, że Zayn Malik budował nową relację z kolejną znaną osobą. Jednak jego była partnerka Gigi Hadid publikuje wyjątkowe, odważne zdjęcia, które zaskakują wszystkich jej fanów․ Za pomocą tych zdjęć zdaje się mówić swojemu byłemu, że stracił tak piękną kobietę jak ona.

Podczas relaksu z przyjaciółmi Gigi podbiła serca swoich obserwujących, zamieszczając zdjęcie z tymczasowym tatuażem smoka na pośladku. Taki tatuaż oczywiście zszokował fanów, ponieważ był nietypowy dla uroczej, słodkiej i delikatnej dziewczyny.

Część fanów pochwaliła ją za ten wybór․ Zainspirowała ich główna bohaterka filmu „Dziewczyna z tatuażem”, więc rozczarowali się, gdy dowiedzieli się, że tatuaż nie jest trwały.

Kiedy Gigi zrobi sobie trwały tatuaż, dołączy do wielu innych gwiazd, takich jak Hailey Bieber i Olivia Wilde․ Nie jest tajemnicą, że zawsze pewnie pokazują tatuaże w tajnych miejscach.
Podobał Ci się tatuaż Gigi?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee