|

„Nagie nogi wyglądają jak zapałki”: jak lata zmieniły pożądany model Pameli Anderson z lat 90.

Kiedyś była ładna, ale niestety już nie jest.😢😓

Pamela Anderson zawsze była w centrum uwagi popularnych aktorek i modelek lat 90.

Zawsze podbijała wszystkich mężczyzn swoim pięknem, którego niestety już nie ma. Pamela nie błyszczała pięknym wyglądem, ale mimo to z jakiegoś powodu stała się najbardziej poszukiwanym modelem lat 90.

Po „Słonecznym patrolu” stała się popularna. Była młoda i miała piękną i nieskazitelną figurę. Ale nie jest tajemnicą, że Anderson często chodził do chirurgów plastycznych. Popiersie Pameli przeszło wiele operacji.

Pierwszą operację przeszła w 1994 roku, po czym regularnie i szybko wymieniała implanty. A potem okazało się, że jej pełne piersi stały się główną „cechą” i pozostają nią do dziś.

Pamela od 10 lat robi wszystko, co w jej mocy, aby pozbyć się wulgarnego piętna i wydaje się, że jej się to udaje. Teraz ubiera się skromniej, nosi bardziej zakryte ubrania, bardziej odpowiednie dla jej wieku.

Nie wszystkie obrazy Pameli można uznać za eleganckie. Przed występem Versace wybrała wyjątkową czarną kreację.

Pamela założyła czarny strój wykonany z ozdobnej ozdoby choinkowej, czarną spódnicę i czarny golf! Ale wyglądała jak wrona. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że w ramach swojego wyglądu połączy czerń z dekoracjami choinkowymi.

Początkowo widzom nie podobał się wizerunek Andersona i zaczęli żartować z sukienki. Ale wielu zrozumiało, że na tym zdjęciu wyglądała spektakularnie.

Podobały Wam się jej ubrania? Podziel się swoimi opiniami w komentarzach.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee