|

Pewien 18-letni chłopak kupił starą barkę i własnoręcznie przekształcił ją w wygodną łódź mieszkalną

Wszyscy się z niego śmiali, ale potem zobaczyli wynik i oniemiali! 😮🤐Własnymi rękami młody chłopak przekształcił barkę w łódź mieszkalną! 😍👏

Posiadanie łodzi mieszkalnych szybko stało się popularne w Great Brian. W wolnym czasie ludzie wolą nie wyjeżdżać na wycieczki, tylko na kilkutygodniowe rejsy po rzece.

Dzisiejszy facet od dawna marzył o takim, ale nie miał na to pieniędzy. Postanowił więc zrobić to całkowicie samodzielnie. Początkowo zdecydowanie nie wszyscy w niego wierzyli, a nawet śmiali się, gdy dowiedzieli się o jego nierealistycznie wyglądających planach.

Za grosze mógł kupić starą barkę, która stała się przyszłą łodzią mieszkalną. Zaczął planować, jak przygotować wszystkie pokoje i udogodnienia potrzebne do życia. I wreszcie zaczął działać!

Były teraz dwa małe pokoje dla jego matki i siostry. Zrobił nawet miejsce na kuchnię i łazienkę. Mebel został wykonany w całości samodzielnie, co jest godne pochwały i zasługuje na szczególną uwagę.

Na drugim „piętrze” znajdował się mały, ale wygodny salon. Łódź mieszkalna wyglądała zupełnie jak nowa i stała się jedynie marzeniem wszystkich, którzy ją widzieli.

Wielu sugeruje, żeby chłopiec go sprzedał i zarobił pokaźną sumę pieniędzy. Ten jednak kategorycznie odmówił i obecnie spędza tam czas z rodziną.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee