|

„Czy odważyłabyś się założyć te szorty w wieku 50 lat?” Heidi Klum sprawiła, że fani zaniemówili, pokazując jej idealną figurę

Supermodelka Heidi Klum nadal przyciąga uwagę w topie i szortach🤯🤐 Z łatwością rzuca wyzwanie stereotypom na temat tego, jak powinna ubierać się i wyglądać kobieta po pięćdziesiątce😍🔥

Supermodelka Heidi Klum, nawet w wieku 50 lat, nadal podbija serca milionów swoich fanów. Niedawno opublikowała w sieciach społecznościowych zdjęcia, na których przygotowywała się do koncertu męża w wyjątkowym wizerunku.

Wybrała ultrakrótkie dżinsowe szorty ozdobione piórami, top w stylu gorsetu i wysokie obcasy. W makijażu użyła przydymionego cienia do powiek uzupełnionego brokatem i wybrała rajstopy kabaretki. W ten sposób przełamała wszystkie stereotypy dotyczące tego, jak powinna ubierać się kobieta w wieku 50 lat.

Pomimo sytuacji, w której pokazuje swoją godną pozazdroszczenia sylwetkę, Heidi często publikuje zdjęcia w strojach kąpielowych. Ostatnio, podczas podróży z mężem, pojawiły się spekulacje, że jest w ciąży po tym, jak fani zauważyli jej mały, zaokrąglony brzuch. Jednak te zdjęcia jej idealnego brzucha dały spokój tym przypuszczeniom.

Podoba Ci się jej wygląd?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee