|

„Jak pozostać w doskonałej formie w wieku 85 lat?”: Królowa fitnessu dzieli się wszystkimi sekretami swojej wiekowej urody

Dzięki temu Jane Fonda się nie starzeje! 😮🤭 Królowa fitnessu pokazała, że nawet w wieku 85 lat kobieta może mieć niesamowite ciało i skradać męskie serca! 🔥👏

Jakkolwiek niewiarygodne może się to wydawać, Jane Fonda obchodziła już swoje 85 urodziny. Ani wiek, ani problemy zdrowotne nie powstrzymały jej przed starzeniem się. Oprócz tego, że jest królową fitnessu, jest także feministką i ekologiem.

Fonda twierdzi, że celem powinno być zdrowie, a nie szczupła sylwetka. W przeciwnym razie nic nie osiągną. W swoich ostatnich wywiadach akcentowała głównie swoje zdrowie, przedkładając je nad wszystko inne.

Wierzcie lub nie, ale nagrywała filmy nawet w wieku 75 lat, oferując szeroki zakres ćwiczeń nawet dla kobiet w ciąży i dzieci.

Często wypowiada się na temat wyższości mężczyzn. Wyraża swoje silne niezadowolenie z poprzednich tradycji, kiedy kobieta była gorsza od mężczyzny. Joga stanowi również kluczową i niezastąpioną część stylu życia Fondy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee