|

„Nikt nie był na to gotowy!”: Paparazzi pokazali, jak 67-letnia Donatella Versace wygląda w bikini

Nie da się na to patrzeć bez łez! 🤐😳 Fani byli przerażeni widokiem 67-letniej Donatelli Versace w mokrym dwuczęściowym bikini! 😱🫣

Życie i wygląd tej kultowej, odnoszącej sukcesy i aktywnie dyskutowanej projektantki nigdy nie przestały być przedmiotem dyskusji. Nie jest tajemnicą, że ma obsesję na punkcie operacji plastycznych w desperackiej pogoni za wieczną młodością.

Nie wszystkim podoba się jej wygląd, gdy pojawia się krótko po nowym zabiegu upiększającym. Większość ludzi uważa, że jest już za stara, aby pojawiać się na pokazach i wydarzeniach lub pokazywać się w bikini lub odsłaniających stroje.

„Gdybyśmy tylko byli ślepi i tego nie widzieli!”, „Nie zobaczysz dziś nic bardziej okropnego niż to!”, „Pozwól tej biednej kobiecie być sobą!”, „Czy ja śnię? Czy ona w ogóle istnieje?”, „Zepsuła się nieodwracalnie!”.

„Pozazdrościć po cichu! Wygląda niesamowicie jak na swój wiek”, „Jeśli się starzeć, to tylko w taki sposób!”, „Dawna ikona mody jest teraz zwykłą babcią”, „Po tym zmieniłam zdanie na temat jej urody!”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee