|

„Córka Ledgera”: Tak wygląda dziś spadkobierczyni zmarłej gwiazdy „Jokera w mrocznym rycerzu”

17-letnia córka Ledgera: Dziewczyna jest dokładną kopią swojego ojca

H. Ledger na zawsze pozostanie w gronie najwybitniejszych i najbardziej znanych aktorów, którzy znakomicie zagrali w „Jokerze w mrocznym rycerzu”, za który utalentowany otrzymał Oscara.

Choć to smutne, kultowy mężczyzna został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na Manhattanie w wieku 28 lat, w styczniu 2008 roku. Heath był pod wpływem środków uspokajających, nasennych i przeciwbólowych.

Zmarł cztery miesiące później po rozstaniu z M. Williamsem, którego kultowy mężczyzna poznał na planie i który w 2005 roku dał mu dziedziczkę o imieniu Matylda.

Noworodek radykalnie odmienił życie Ledgera na lepsze, a on zawsze uważał, że jego rodzina jest dla niego najcenniejszą rzeczą na Ziemi.

W późniejszym życiu, aby trzymać swoją dziewczynę z dala od oczu złoczyńców i fotoreporterów, rodzina przeprowadziła się do wiejskiego domu.

Michelle przez stosunkowo długi czas była w związku z muzykiem Philem Elverumem, jednak w 2020 roku wyszła za mąż za reżysera T. Cale’a i w tym roku para ogłosiła, że spodziewają się dziecka.

Warto dodać, że w październiku tego roku Matylda obchodziła swoje 17. urodziny i – jak twierdzi wiele osób – jest wierną kopią swojego zmarłego ojca. Warto również wspomnieć, że odziedziczyła głównie wygląd po ojcu, w tym wzrost, który obecnie wynosi już 168 cm.

Jak wspomina jej dziadek Kim Ledger, Matylda odziedziczyła po tacie nie tylko wygląd, ale także jego charakterystyczne cechy. Swoje umiejętności jazdy na deskorolce zademonstrowała także w dramacie „Kings of Dogtown” z 2005 roku.

Należy zacząć od tego, że Ledger był pasjonatem szachów, wygrywając mistrzostwa juniorów w szachach w wieku 10 lat.

Matylda uratowała stare szachy swojego ojca, a co więcej, planuje zostać w nich mistrzem. Przed przedwczesnym odejściem Ledgera miał on zamiar nakręcić film poświęcony szachom, jednak nie udało mu się to.

Wciąż nie wiadomo, czy Matylda zrobi karierę w branży filmowej tak jak jej ojciec, można jednak powiedzieć, że Ledger z pewnością byłby dumny ze swojej utalentowanej dziedziczki.

Jaka jest twoja opinia o jego 17-letniej córce?

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee