|

Pewna zwykła kobieta z Finlandii pokazała swoje 35-metrowe mieszkanie i zaskoczyła wszystkich

Przed wejściem do tego domu nikt nie wierzył, że od środka jest tak niesamowicie! 🫢😲 Pewna kobieta z Finlandii pokazała swoje maleńkie mieszkanie i teraz wszyscy chcą tu mieszkać! 😍🫠

Dziś udamy się do Hanko – najbardziej wysuniętego na południe zakątka Finlandii. To miasteczko położone jest na półwyspie, otoczone ze wszystkich stron morzem. Oczywiście interesujące jest wiedzieć, jak ludzie tu żyją i pracują.

Teraz pokażemy Wam mieszkanie wybudowane w 1963 roku. Takie mieszkania są naprawdę malutkie, ale to, jak wyglądają od środka, zachwycą każdego.

Domy tego typu były dość popularne i powszechne w latach 60. XX w. i stanowiły jedną z charakterystycznych cech miast, zwłaszcza niemieckich.

Głównym pomieszczeniem jest oczywiście salon pomalowany na delikatne kolory takie jak biel, głęboka szarość, jasnożółty i drewno.

W przeważającej części salon dzieli się również z sypialnią. Można tu odpocząć samotnie lub zaprosić gości. Nikt nie spodziewał się, że tak malutki domek może wyglądać tak wygodnie w środku.

Oto właścicielka sfotografowana w swojej kuchni. Wygląda naprawdę ładnie, prawda?

A jeśli chodzi o kuchnię czy jadalnię, to wygląda jakbyśmy przenieśli się w lata 60-te. Może to służyć jako wehikuł czasu, ponieważ styl jest nowoczesny i zawiera pewne tradycyjne elementy.

Można tu zobaczyć książki i inne elementy, które tworzą wyjątkową atmosferę i zdają się gościć nas wszystkich.

Choć może się to wydawać zaskakujące, to mieszkanie zostało odnowione około dziesięć lat temu. Przed wejściem nikt nie myślał, że jest tak niesamowity, ale spójrz na to teraz!

Dom ma wspaniały widok. Wyobraź sobie, że budzisz się rano, pijesz herbatę i cieszysz się czasem spędzonym tutaj!

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee