|

„Poznaj zupełnie inną Pretty Woman!” Córka Julii Roberts zrobiła furorę w Cannes

„Omg, całkowite przeciwieństwo matki!”😲Córka Julii po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie i wprawiła fanów mamy w zachwyt😱💘Macie okazję ją zobaczyć here⬇️⬇️⬇️

Wizerunek Julii Roberts w wizji jej milionów fanów można opisać jednym słowem – urocza dama. Wyszła za mąż za reżysera Daniela Modera i mają wspaniałą rodzinę. Rodzina miała bliźnięta Phinnaeus i Hazel oraz syna Henry’ego. Fani bardzo rzadko widują ich dzieci, ale tym razem mieli okazję podziwiać córkę pary. Okazuje się, że córka wcale nie jest podobna do matki gwiazdy.

Gdy we Francji odbywał się Festiwal Filmowy w Cannes, córka Julii przyszła wspierać tatę na czerwonym dywanie. Wszystkich urzekła wyjątkowa uroda Hazel. Wielu twierdziło, że nos dziewczyny przypomina jej matkę, ale wielu twierdziło, że wygląda jak jej przystojny ojciec. Oczy i włosy Hazel są niebieskie. Na swoje pierwsze oficjalne wyjście Hazel wybrała żółtą sukienkę i czarne buty.

Rodzice Hazel trzymają swoje dzieci z dala od publiczności. Nie wiadomo, czym interesują się dzieci pary. Hazel ma jasnoniebieskie oczy, brązowe włosy związane w kucyk i całkowicie spokojny wyraz twarzy.

Dzieci Julii dorastały w cieniu, więc pojawienie się jej córki na głośnym wydarzeniu nie mogło pozostać niezauważone. Dziewczyna nie mówiła jeszcze o swoich planach na przyszłość. Nie wiadomo, czy chce zostać sławną aktorką jak jej matka, czy nie.


Co można powiedzieć o wyglądzie dziewczyny? Czy wygląda jak jej gwiazdorska mama?

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee