|

„Idealne miejsce na emeryturę!”: Najlepsi przyjaciele przekształcili zniszczoną konstrukcję w luksusową rezydencję

Siedem kobiet zamieniło niedokończony budynek w luksusową rezydencję na emeryturę! Najlepsze przyjaciółki spełniły swoje marzenie i sprawiły, że świat zaniemówił! 👏

Oto siedem kobiet, które postanowiły spełnić swoje marzenie i spędzić razem ostatnie lata życia. Początkowo był to tylko kreatywny pomysł, aby zebrać się razem i stworzyć miejsce, w którym przejdą na emeryturę.

Pomysł ten przyszedł im do głowy po tym, jak kobiety zobaczyły niedokończony budynek w pobliżu Guangzhou, trzeciego co do wielkości miasta w Chinach. Zebrały 4 miliony juanów i zainwestowały je w renowację. Teraz mają nie tylko dom, ale także luksusowe rezydencje.

Zdecydowali się mieszkać razem we własnym luksusowym i wygodnym domu, a nie w pokoju opieki. Można powiedzieć, że spełnili marzenie milionów ludzi na świecie. Gdy skończą 60 lat, wyprowadzą się ze swoich domów i zaczną tu mieszkać.

Meble sprowadzili z Maroka i Indii. Rezydencja otoczona jest dużym, cichym polem. Można tam znaleźć siedem sypialni i wygodny salon. Powiedzieć, że to nic innego jak marzenie, aby tu mieszkać, to nic nie mówić.

Jest też basen i wiele innych rzeczy, które tworzą komfortową i jednocześnie luksusową atmosferę wewnątrz. Siódemka przyjaciół dzieli się obowiązkami i prawie nigdy nie wdaje się w kłótnie.

Chociaż mieszkają razem i całkowicie sobie ufają, uważają się za niezależnych i samowystarczalnych ludzi. Bardzo często robią grilla, piją herbatę i cieszą się wspólnie spędzanym czasem.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee