|

Małżonkowie przypadkowo odkryli sekretny pokój w swojej nowej rezydencji i pokazali, co znaleźli w środku

Pewna francuska rodzina kupiła rezydencję i znalazła sekretny pokój, do którego nie wchodzono od 102 lat! 🧐😮 To, co znaleźli w środku, sprawi, że wszyscy zaniemówią! 😱🫢

Dzisiejsza niesamowita historia dotyczy francuskiej rodziny, która kupiła rezydencję położoną w południowo-zachodniej części kraju. Kiedy kupili dom, nie mieli pojęcia, że znajdą w nim sekretny pokój, prawdziwy wehikuł czasu.

Rezydencja została zbudowana w XIX wieku i dopiero w 2020 roku została zakupiona przez jedną z rodzin. Podczas remontu małżonkowie zauważyli coś dziwnego i przypadkowo odkryli sekretny pokój.

Wierzcie lub nie, ale przez ponad 120 lat nikt tam nie wchodził. Właściciele zobaczyli wojskową kurtkę na stojaku pośrodku pokoju. Znaleziono również wiele niesamowitych rzeczy, w tym pistolety, świeczniki, popielniczkę, a także stare fotografie.

Były tam rozkazy byłego właściciela pokoju, a nad nim znajdował się duży portret mężczyzny w mundurze o imieniu Hubert Rochereau. Później okazało się, że był on porucznikiem armii francuskiej i przeszedł przez trzy lata wojny.

Początkowo został pochowany na polu bitwy, ale jego szczątki zostały przeniesione do rodzinnej wioski. Jego rodzice postanowili nigdy nie wchodzić do jego pokoju i zablokowali go cegłami. Następnie dom przeszedł w ręce jego potomków, a ostatni właściciel zmarł w 2014 roku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee