|

„Nie ma dobrych wieści!” Tak wygląda i żyje Dion po zdiagnozowaniu u niego tak strasznej choroby

Fani byli przerażeni widząc Dion na nowych zdjęciach! 😳😱 Wszyscy zaczęli się za nią modlić po tym, jak zobaczyli, co choroba zrobiła z legendarną piosenkarką! 😦🙏 Wygląda nie do poznania! 😮

Dla tych, którzy nie wiedzą, ta legendarna kanadyjska piosenkarka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, ponieważ zdiagnozowano u niej zaburzenie neurologiczne. Początkowo wpłynęło to na jej zdolności fizyczne, a następnie na struny głosowe.

Godne pochwały jest to, że legendarna 55-letnia piosenkarka uważa się za silną kobietę i stanowczo odmawia przyznania, że coś jest z nią nie tak. Nie poddaje się i wciąż stara się zachwycać swoich fanów, dla których jest idolką.

Niestety, choroba uniemożliwia jej również wykonywanie nawet podstawowych czynności w normalny sposób. Może napotkać trudności nawet podczas picia, jedzenia i poruszania się. Niestety wielu opisuje ją jako przyszłą unieruchomioną lalkę.

Doprowadziło to do niesamowitej utraty wagi i wielu ograniczeń. Jest wdzięczna, że ma dużą liczbę fanów, dla których zawsze pozostanie najlepszym wykonawcą. Pozostała wśród piosenkarzy, których pieniądze i sława nie zmieniły.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee