|

Niesamowita transformacja domu tej babci przez jej wnuczkę nie pozwoliła nikomu pozostać obojętnym

Dziewczyna naprawiła „remont” swojej babci i radykalnie odmieniła nędznie wyglądające mieszkanie! 😱🤯 Oto zdjęcia przed i po, które sprawią, że wszyscy zaniemówią! 🤐😮

Oczywiście, gdy patrzy się na to mieszkanie, nie wydaje się, aby pilnie potrzebowało remontu. Jednak wnuczka dzisiejszej biednej i wiekowej babci postanowiła radykalnie przekształcić to miejsce i teraz wygląda zupełnie inaczej.

Po prostu chciała, aby jej starsza babcia nie mieszkała w złych warunkach i postanowiła zmienić wszystko do korzeni. Dom stał się nie tylko lżejszy i bardziej stabilny, ale także bardziej komfortowy i estetyczny.

Tak wyglądał wcześniej. Patrząc na te zdjęcia, trudno uwierzyć, że takie miejsce zamieni się w tak niesamowity i luksusowy dom. Zacznijmy od korytarza.

Wkrótce Alisa zaczęła ciężko i sumiennie pracować! Między korytarzem a salonem nie ma drzwi. Całe terytorium ma 74 metry kwadratowe i trzy metry wysokości. Tak wyglądał dom przed metamorfozą!

Dom jest pomalowany na biało, szaro i ciemnozielono. Meble w kuchni mają pomarańczowe elementy. Ten żywy kolor stał się ostatecznym akcentem monotonnych odcieni ścian i mebli.

Toaleta i łazienka mają szare i czerwone ściany. W łazience znajduje się również półka, na której można przechowywać ręczniki, bieliznę i inne akcesoria.

Można powiedzieć, że ten apartament idealnie pasuje również do pory roku.

Jeśli chodzi o salon, ma on długie panoramiczne okna, takie jak na balkonie. Tworzy to wyjątkową atmosferę i sprawia, że dom jest lżejszy i wizualnie bardziej przestronny.

Stół w jadalni również wygląda wspaniale. Znajdujący się na nim wazon wydaje się być stworzony dokładnie dla tego pokoju. Powiedzieć, że dziewczyna wybrała po prostu idealne elementy do wnętrza i projektu, to nic nie powiedzieć.

Co o tym sądzisz? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee