|

„Czy warto było wybrać tego staruszka?”. Różnica wieku Aleca Baldwina i jej żony wywołała dyskusje

„Wyobraź sobie, że on ma 65 lat, a ona 39!”🙄Fani są zakłopotani, jak taka gorąca kobieta urodziła 7 dzieci od tego uschniętego mężczyzny😬🤢Spójrz tylko, jaką niekompatybilną parą są w artykule👇👇👇

Słynny aktor i reżyser, oprócz popularności w kinie, zasypał świat liczbą swoich dzieci. Alec Baldwin był kilkakrotnie żonaty, ale jego ostatnia żona, znana jako Hilaria Baldwin, uczyniła go sławnym ojcem. Zaczęli mieszkać razem w 2011 roku i mają czterech synów i trzy córki.

Fani tej rodziny podziwiają ich niesamowity związek, gdy publikują zdjęcia w sieciach społecznościowych.
Para zdecydowała się mieć wiele dzieci, ale po czwartym dziecku Hilaria miała dwa poronienia. W końcu udało jej się urodzić piąte dziecko, a szóste zwróciło się do matki zastępczej. Hilaria urodziła również siódme dziecko.

Ale zawsze są ludzie, którzy krytykują tę słynną rodzinę za różnicę wieku. Ponadto żona aktora zmieniła imię z Hilary na Hilaria i pomimo swoich amerykańskich korzeni najwyraźniej chce uchodzić za Hiszpankę.
Twierdzi, że spędziła dzieciństwo w Hiszpanii i biegle włada językiem angielskim i hiszpańskim. Wielu twierdzi, że Hilaria poślubiła Aleca tylko ze względu na sławę.

Żona Baldwina jest nauczycielką jogi i ma nawet wydaną przez siebie książkę na temat tej dyscypliny. Mają dużą różnicę wieku
co zaskakuje fanów․ Ale żyją razem szczęśliwie i pięknie․.
Co sądzisz o tej parze?

Rating
( 2 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee