|

Walka z chorobami i brak pieniędzy nie przeszkodziły tej parze w budowie wymarzonego domu

Z dwóch kontenerów towarowych i bez budżetu para stworzyła przytulny dom! 😮😍 Dzisiejsza niesamowita historia nie pozwoli nikomu pozostać obojętnym! Zobacz więcej zdjęć w tym artykule! 👇

Powierzchnia domu, w którym mieszka ta para, nie przekracza 37 metrów kwadratowych. Oczywiście życie tutaj wydaje się mało realne, ale w rzeczywistości stało się jednym z najwygodniejszych miejsc do życia dla milionów ludzi.

Nie mając żadnych możliwości finansowych, spłukana para stworzyła dom z kontenerów towarowych. Używając tylko dwóch z nich, mogli zbudować dwupiętrowy dom. Niesamowita historia tej pary rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy otrzymali terytorium w Waszyngtonie.

Wkrótce jednak u Dave’a zdiagnozowano wylew krwi do mózgu. Spędził nawet dużo czasu w centrum rehabilitacji. Na szczęście udało mu się przeżyć i rodzina wkrótce zaczęła realizować swoje plany.

Pechowo stracił prawą stronę ciała, ale to nie powstrzymało go przed realizacją swojego marzenia. Jak twierdził, to właśnie prace budowlane pomogły mu odzyskać siły po straszliwej chorobie.

W 2016 roku dom był gotowy, a mężczyzna w cudowny sposób odzyskał mobilność 85 procent swojego ciała. Na pierwszym piętrze znajduje się łazienka, pokój gościnny i spiżarnia do przechowywania rzeczy.

Na drugim piętrze znajduje się balkon i sypialnie. Ma również wspaniały widok, który nie pozwala nikomu pozostać obojętnym.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee