|

Pewien Amerykanin spędził 25 lat na kopaniu domu w jaskini i pochwalił się efektem końcowym

Mężczyzna zostawił wszystko i spędził 25 lat kopiąc dom w jaskini dla swojej rodziny! Ludzie dostają gęsiej skórki, gdy widzą dom zbudowany w jaskini! Zobacz zdjęcia w tym artykule! 🧐🤔

Jeśli chodzi o kreatywne pomysły na budowę domów, ludzie nigdy nie przestają wzbudzać naszego zainteresowania. Dzisiejszy bohater o imieniu Grant Johnson to zwykły Amerykanin, który od dawna kopał dom w jaskini dla swojej rodziny.

W 1973 roku mężczyzna osiedlił się w górniczym miasteczku Moab. Miał zaledwie 17 lat i porzucił szkołę, ale wcale go to nie zasmuciło, ponieważ wielu spotkał ten sam los w celu zarobienia pieniędzy gdzie indziej.

Po wielu latach pracy jako górnik zyskał żonę i dzieci i zdecydował, że nie chce opuszczać hrabstwa Grant. W Moab mieszkało tylko 4000 osób, ale to nie sprawiło, że Grant zmienił zdanie.

Dlatego kupił 16-hektarowe terytorium, całkowicie puste miejsce, które rodziło wiele pytań. Przez stosunkowo długi czas rodzina mieszkała w przyczepie. Mężczyzna wkrótce zaczął pracować. Zaczął kopać w jaskini i założył własną firmę.

W wyniku swojej sumiennej pracy mógł uzyskać terytorium mieszkalne o powierzchni 450 metrów kwadratowych. Dom stał się jednym z najbardziej niezwykłych miejsc w okolicy. Zyskał również tytuł „parku narodowego”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee