|

Mów do niej „oni”, a nie „ona”! Nowe skandaliczne zdjęcia dziedziczki Lopeza wywołały furorę

Lopez prosi fanów, aby mówili do jej córki „oni”, a nie „ona” 😬 Celebrytka popiera nietradycyjne podejście do płci swojej spadkobierczyni, której zmieniony wygląd można zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Podobnie jak córka Jolie, dziedziczka Jennifer Lopez, Emma, zaskoczyła wszystkich swoim zupełnie nowym wizerunkiem. 15-letnia nastolatka w ogóle nie wygląda jak dziewczynka, co budzi pewne wątpliwości wśród fanów.

Gwiazda show-biznesu zachęca swoją córkę, okazując jej niezachwiane wsparcie. Akceptuje jej nietradycyjne podejście do płci i pozwala jej odnaleźć prawdziwą siebie w jej podróży odkrywania siebie.

Otwarte podejście Lopez wywołuje jednak mieszane reakcje. Ci, którzy pamiętają Emmę jako dziewczynę, są teraz zaskoczeni, widząc, jak się zmieniła, podczas gdy inni postrzegają to jako normę, która nie ma nic przeciwko.

Fakt, że kultowa gwiazda i jej spadkobierczyni nie mają ze sobą nic wspólnego w kwestii wyglądu, nie pozostawia nikogo obojętnym. Ich życie nigdy nie przestanie być w centrum uwagi. Sama rodzina nie zaprzecza, że nie wygląda jak dziewczyna.

Może po prostu ma inną interpretację kobiecości i najprawdopodobniej nie przejmuje się opiniami i krytyką innych.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee