|

Na pierwszy rzut oka wygląda jak nędzna, malutka przyczepa, ale po wejściu do środka wszystko się zmienia

Mężczyzna stworzył swój wymarzony dom na kółkach, w którym teraz mieszka z rodziną! 🤫😲 Podzielił się efektem końcowym, którego zdjęcia można zobaczyć w tym artykule! 🧐👇

Dzisiejsza para z Nowej Zelandii mieszkała w zwykłym domu i cieszyła się życiem takim, jakie było.

Wkrótce mężczyzna zdecydował, że nadszedł czas, aby dużo podróżować i zobaczyć świat, zwłaszcza biorąc pod uwagę wspaniałą przyrodę ich ojczyzny.

Dlatego też zasugerował swojej żonie zamianę przestronnego domu na mały domek mobilny. Amy nie wydawało się to dobrym pomysłem. Co więcej, para ma dziecko i jest mało prawdopodobne, że będzie im wygodnie w tak małej przestrzeni.

Dziewczynie zajęło trochę czasu, aby to przemyśleć i nadal zdecydowała się zaryzykować. Tak więc rodzina otrzymała dom na kółkach o powierzchni zaledwie 10 metrów kwadratowych, choć może się to wydawać zaskakujące.

Ale ma wszystko, czego potrzeba do normalnego życia. Po pierwsze, duża liczba okien jest zdecydowanym plusem, ponieważ podczas podróży można obserwować otaczające krajobrazy, a dom zyskuje światło.

Rozkładane łóżko w ciągu dnia służy jako sofa, a dziecko śpi na materacu. W kuchni można przygotowywać posiłki. Rodzina zadbała o udogodnienia, więc nie ma potrzeby szukania publicznego prysznica czy toalety.

Jest też składana platforma, która wysuwa się, gdy rodzina zatrzymuje się w miejscu docelowym.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee