|

Przed wejściem do piwnicy ludzie nie mieli pojęcia, że czeka ich coś wspaniałego

Na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłą rezydencją, ale gdy wejdziesz do jej piwnicy, otworzy się przed Tobą zupełnie nowy świat! 😮🫣 Oto „magiczna” piwnica, której zdjęcia można zobaczyć w artykule! 👇👇👇

Istnieje naprawdę wiele domów, których luksus i wygoda sprawiają, że ludzie na całym świecie marzą o zamieszkaniu w nich. Dzisiejsza historia opowiada o pozornie zwykłym domu, który ma wielką tajemnicę w piwnicy.

Znajduje się on w Waszyngtonie na obszarze 1,6 hektara o powierzchni około 1100 metrów kwadratowych. Jego luksusowe wnętrze i nowoczesny design sprawiają, że mieszkanie w nim to marzenie.

Znajduje się tu osiem łazienek, siedem sypialni, dwupiętrowa kuchnia, a także biblioteka. Można tu również znaleźć studio muzyczne i wiele stref rozrywki.

W sumie w podziemiach nieistniejącego miasta znajduje się 15 lokali, w tym salon tatuażu, różne sklepy, salon masażu, kino, poczta, a nawet restauracja, salon kosmetyczny, administracja miasta.

Ta niesamowita rezydencja została zaprojektowana przez P. Cullinana, który zyskał popularność w latach 70. ubiegłego wieku i zasłynął z oryginalnych, a czasem nawet nierealistycznie wyglądających wariacji w projektowaniu złożonych budynków.

Za tę absolutnie wyjątkową rezydencję zażądał 4,5 miliona dolarów. Wiele osób uważa Patricka za niezwykle utalentowaną osobę, która naprawdę ceni sztukę i ma zdrowe poczucie humoru.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee