|

„Dlaczego jej to zrobili?” Córce Madonny nie pozwolono wziąć udziału w koncercie, który zrobił furorę

„Biedna dziewczyna, to było bardzo upokarzające!”😥 Oto, co spowodowało zamknięcie drzwi na pokaz mody przed córką Madonny, co stało się sensacją😲😑Zobacz, co się stało here⬇️⬇️⬇️

Córka Madonny, Lourdes Leon, zdecydowała się pójść na pokaz Marca Jacobsa, ale to, co się tam wydarzyło, zaskoczyło wszystkich. Nie została wpuszczona na pokaz, ponieważ przybyła po zamknięciu drzwi. Nagranie z tego wieczoru stało się wirusowe w całym Internecie.

Paparazzi błagali ochroniarzy, aby pozwolili jej wejść na pokaz mody, ale ci zablokowali drzwi. Najwyraźniej córka piosenkarki była pewna, że będzie mogła wejść i uczestniczyć w prezentacji, ale tak się nie stało. Pozostała na schodach i nie mogła iść dalej. Lourdes i jej świta byli wielokrotnie informowani, że wydarzenie jest „zamknięte”.

Wiele osób pomogło słynnej dziedziczce, gdy błagała strażników, aby wpuścili ją do środka. Podczas gdy dziewczyna próbowała dostać się na pokaz, przechodnie krzyczeli do strażników: „Musicie ją wpuścić! Wiecie, czyją jest córką?”.

Co o tym sądzisz? Czy strażnicy postąpili słusznie? Do tej pory wszyscy chcą zrozumieć tę sytuację i dyskutują o niej na portalach społecznościowych. Podziel się swoimi poglądami w sekcji komentarzy.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee