|

„Niesamowite dzieło w wieku 90 lat” Ten starzec zadziwił świat, budując własny dom Hobbita

Ludzie śmiali się ze starszego mężczyzny, kiedy zdecydował się to zrobić! 😲 W wieku 90 lat zbudował dom Hobbita, w którym może wygodnie mieszkać👏😍 Niesamowite zdjęcia i pełne wideo z rezultatu można zobaczyć na stronie article⬇️⬇️⬇️.

Pewnego dnia kreatywny mężczyzna, po przeczytaniu swojej ulubionej książki J.R.R. Tolkiena „Hobbit”, postanowił zbudować sobie taki sam dom jak w książce. Kiedy mężczyzna przeszedł na emeryturę, postawił sobie za cel wybudowanie na swojej działce wyjątkowego domu, który wyglądałby jak dom hobbita z bajki.

Jest jednak jeden problem: osoba wyższa niż 160 cm nie może czuć się komfortowo w takim domu. Jednak 90-letni właściciel domku hobbita okazał się niezbyt wysokim mężczyzną, a rezultat okazał się dla niego idealny. Teraz turyści z różnych krajów zawsze odwiedzają jego wyjątkowy dom, a czasem nawet w nim nocują.

Dom jest zbudowany z kamienia i drewna z unikalnymi drzwiami, które są bardzo podobne do drzwi domu hobbitów w filmie. Całe wnętrze, nawet toaleta, jest zbudowane w tym samym stylu, co w filmie.
Cały dom jest ogrzewany przez otwarty kominek. Każdy będzie podziwiał piękno i komfort domu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Właściciel mówi, że jest szczęśliwy i czuje się świetnie w swoim własnym domu hobbitów.

Mężczyzna udowodnił całemu światu, że człowiek osiągnie swój cel, jeśli tylko będzie tego chciał. Ten człowiek w końcu spełnił swoje bajkowe marzenie i teraz cieszy się swoim domem hobbitów.

Rating
( 4 assessment, average 4.5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee