|

Dziewczynka wyglądająca jak lalka: Jak wygląda ta urocza dziewczynka po 9 latach

Jak wygląda dziewczynka o wyglądzie lalki po 9 latach

Ta mała dziewczynka o wyglądzie przypominającym lalkę zyskała sławę, gdy miała jeszcze 2 lata. To urocze dziecko przyciągało i sprawiało, że wszyscy ją podziwiali ze względu na jej niezwykły piękny i oszałamiający wygląd. W tak młodym wieku zajęła się nawet modelingiem.

Dziewczynka zyskała tytuł „Słynnej Lalki”, ponieważ jej wygląd przypominał piękną lalkę.

Godne podziwu zdjęcia Airy natychmiast obiegły cały Internet, a ludzie naprawdę nie mogli uwierzyć, że to naprawdę człowiek, a nie nieożywiona lalka. Oskarżali również firmę o edytowanie zdjęć tak bardzo, że dziewczyna w ogóle nie wygląda na prawdziwą.

Z biegiem czasu wszyscy upewnili się, że dziewczynka jest w rzeczywistości prawdziwym człowiekiem o absolutnie pięknym wyglądzie.

Nadal nie wiadomo, czy mała dziewczynka źle spędziła swoje dzieciństwo, czy nie, ponieważ dziecko nie wchodziło w interakcje ani nie bawiło się z innymi dziećmi, ale było stale zajęte w agencjach mody.

Aira była bardzo popularna i wielu fotografów chciało, aby pozowała do zdjęć.

Czas mijał, dziewczyna zaczęła dorastać i większość agencji odmówiła współpracy z nią, przez co jej popularność stopniowo zanikała.

Oczywiście czasami zdarzają się agencje, które nadal zapraszają dziewczynę na wydarzenia lub sesje zdjęciowe, ale niestety zdarza się to raczej rzadko.

Podobnie jak jej rówieśniczki, Aira ma konta w mediach społecznościowych, gdzie niektórzy nadal nazywają ją „lalką”.

Czy uważasz, że

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee