|

„12-letnie dziecko z tatuażem? Nie ma mowy!” Córka Victorii Beckham zrobiła sobie tatuaż w prezencie urodzinowym

Ludzie nazywają ją jednym z najbardziej rozpieszczonych dzieci celebrytów! Cały Internet zaniemówił, gdy córka Beckhama pokazała swój tatuaż, którego zdjęcia możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Warto wspomnieć, że kultowa projektantka Victoria Beckham obchodziła niedawno 12. urodziny swojej dziedziczki Harper. Wśród prezentów urodzinowych, które otrzymała nastolatka, był jeden, który wzbudził wiele pytań wśród internautów.

To żona Brooklyna, Nicola Peltz, podarowała jej tatuaż jako prezent urodzinowy. Pokazała ich pasujące tatuaże, które natychmiast wywołały furorę, stając się przedmiotem dyskusji.

Każdy z nich otrzymał mały tatuaż motyla, który wydawał się dość uroczy. Nicola wybrała prowokacyjne miejsce na tatuaż, podczas gdy tatuaż solenizantki znajdował się pod jej pachą.

„Od kiedy 12-letnie dzieci mogą robić sobie tatuaże?”, „Pamiętam siebie jako dziecko! Jak wszystko się zmieniło od tego czasu!”, „Jak Victoria pozwoliła jej to zrobić?”, „Całkowicie niedopuszczalne dla jej wieku!”, „Ktoś, proszę, przestań!”.

„Spieszą się, aby dorosnąć, nie zdając sobie sprawy, że bycie dziećmi jest błogosławieństwem!”, „Z pewnością jedno z najbardziej rozpieszczonych dzieci celebrytów!”, „Pozwól jej cieszyć się dzieciństwem!”, „Co jest nie tak z tym pokoleniem?”.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee