|

„Dziadek z obwisłą skórą i siwymi włosami” Zauważalnie postarzały wygląd aktora Richarda Gere’a wywołał furię

Pamiętacie przystojnego aktora z filmu „Hachi: A Dog’s Tale” 🧐🤔 Oto, co wiek i lata zrobiły z Gere’em, którego nowe zdjęcia z żoną możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Warto wspomnieć, że ten wybitny i odnoszący sukcesy aktor był trzykrotnie żonaty. Jego trzecią i obecną żoną została A. Silva, spadkobierczyni byłego wiceprezesa Realu Madryt.

Urocza kobieta wciąż otrzymuje alimenty od swojego byłego męża, miliardera. Gere nie przepuszcza żadnej okazji, by wyrazić swoją bezgraniczną miłość do Alejandry. Starszy aktor jest jak nastolatek, który po raz pierwszy szaleńczo się zakochał.

Silva z kolei szczerze wyraża swoją miłość i oddanie aktorowi. Można powiedzieć, że są jedną z najbardziej zgranych i przykładnych par w Hollywood.

Widocznie postarzały wygląd 72-letniego aktora wprawia wszystkich w osłupienie, zwłaszcza tych, którzy pamiętają go jeszcze jako młodego przystojniaka z czarującym uśmiechem i charyzmą.

Jego włosy całkowicie posiwiały, a na obwisłej twarzy widać niezliczone zmarszczki. Niektórzy nawet radzili Silvie, by znalazł sobie kogoś nowego i zostawił emeryta.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee