|

„Urodziła się z białą smugą włosów!” Kiedyś niesamowita dziewczynka dorosła i zaskoczyła świat

„Wydawało się, że to zwykłe dziecko, ale po latach stało się coś nieoczekiwanego!”😯 Małe pasemko włosów otworzyło małej dziewczynce drzwi do świata mody🥰❤️Everyone jest zdumiony, podziwia na article⬇️⬇️⬇️

Kiedy ludzie rodzą się nawet z odrobiną niezwykłości, natychmiast stają się sławni w sieciach społecznościowych. Kiedy urodziła się ta dziewczynka o imieniu Mila, miała białą smugę czarnych włosów. Dziecko już dojrzało i ma już rok. Zachwyciła wszystkich, gdy pojawiła się na sesji zdjęciowej.

W świecie mediów społecznościowych znana jest jako Baby Cruella ze względu na jej podobieństwo do słynnej postaci z kreskówek Disneya. Po spokojnej ciąży matka Mayi urodziła dziewczynkę, a wszyscy lekarze byli zachwyceni. Nie było to coś niezwykłego, biorąc pod uwagę, że jej rodzina miała tę cechę.

W Internecie wiele osób uznało tę cechę za zabawną, a po tym, jak matka opublikowała zdjęcie dziewczynki w sieciach społecznościowych, dziecko odniosło taki sukces, że postanowiła zrobić sesję zdjęciową, w której Maya była na obrazie Cruelli De Vil.

W ten sposób dziewczynka zyskała popularność jeszcze zanim nauczyła się chodzić i mówić. W końcu możliwości sieci społecznościowych w naszych czasach są nieograniczone! Co można powiedzieć o tej wyjątkowej dziewczynce?

Rating
( 4 assessment, average 4 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee