|

„Macierzyństwo nie wyszło jej na dobre!”. Sposób, w jaki zmieniło się życie rodzinne Różowy niech nikt nie pozostanie obojętny

Fani byli przerażeni widząc, co macierzyństwo zrobiło z Pink! 😲🤯 Jedna z najpopularniejszych piosenkarek lat 2000 przytyła i zmieniła się nie do poznania, czego dowodem są nowe zdjęcia, które możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Jednym z najbardziej znanych i słuchanych wykonawców lat 2000 jest Pink. Jej prawdziwe imię to Alisha Beth Moore, której wspaniałe piosenki stały się hitami na wszystkich listach przebojów. Jednak sposób, w jaki zmieniła się odnosząca sukcesy piosenkarka, nie pozwolił nikomu pozostać obojętnym.

Wiadomo, że Pink zdecydowała się wybrać życie rodzinne i znacznie przybrała na wadze. Powód jej przybierania na wadze pozostaje nieznany, ale wygląda na to, że czuje się komfortowo w swojej obecnej formie ciała.

Powiedzieć, że macierzyństwo zmieniło ją nie do poznania, to właściwie nic nie powiedzieć. Jest w pełni zaangażowana w wychowanie swoich dzieci i poświęciła się życiu rodzinnemu. Jej ostatni publiczny występ trudno uznać za udany.

Radykalnie zmieniony wygląd Pink pozostawiał wiele do życzenia. Ci, którzy pamiętają ją jako dawną Pink, z pewnością byli zaskoczeni, widząc ją w takim stanie.

Nie zapomnij podzielić się swoją opinią poniżej!

Rating
( 2 assessment, average 3 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee