|

„Hollywoodzka bomba skończyła 83 lata!” Życie i kariera Juliet Ross, o których nie wszyscy wiedzą

Pamiętacie bombową aktorkę z lat 60. z „Absolwenta”? Oto, co wiek i lata zrobiły z kultową aktorką, której nowe zdjęcia jako 83-letniej babci możecie zobaczyć w tym artykule! 👇👇👇

Oto kultowa K. Juliet Ross, która była nominowana do Oscara i najlepiej pamiętana jest ze swojej genialnej roli w „Absolwencie”. Nikt nie pozostał obojętny na jej anielski urok, nazywając ją hollywoodzką bombą.

Jeśli chodzi o jej życie osobiste, była pięciokrotnie zamężna. Pomimo związków, w które wchodziła, a które nie trwały długo, w końcu znalazła swoją największą miłość, Sama Elliotta, który został jej piątym mężem.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że skończyła już 83 lata. Urodziła się w 1940 roku w Kalifornii. Jej ojciec Dudley był dowódcą Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, co sprawiło, że ich rodzina często się przeprowadzała. Osiedlili się w Walnut Creek.

Dokładnie tam uczęszczała do Las Lomas High School. Warto wspomnieć, że zasłużenie otrzymała dyplom w 1957 roku. Wkrótce zaczęła interesować się aktorstwem.

Zaczęły się jej pierwsze występy i postanowiła potraktować aktorstwo jako powołanie. Zaczęła przyjmować drobne role w telewizji, ale nie stała się wykwalifikowaną aktorką, ale utalentowaną przesłuchującą, nazywając siebie „królową testów ekranowych”.

Swojego pierwszego męża poznała na studiach i poślubiła go w 1960 roku.

Warto wspomnieć, że była zamężna pięciokrotnie.

W 1962 roku zadebiutowała w telewizji w epizodzie Sama Benedicta, a następnie zagrała w „Absolwencie”, jednej z jej najbardziej legendarnych i udanych ról filmowych.Jeśli chodzi o jej małżeństwo z Samem, napotkali wiele trudności i wyzwań.Twierdzili, że choć czasami było ciężko, pod koniec dnia uspokajali się i dbali o siebie nawzajem.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee