|

„Ludzie nazywają ją najbrzydszą dziewczyną na naszej planecie!” Tak teraz wygląda niezwykła dziewczyna nazywana „brzydkim kaczątkiem”

20 lat temu nikt nie przyszedł na jej przyjęcie urodzinowe z powodu jej „brzydoty” 💔😢 Jej niestandardowy wygląd trafił na pierwsze strony gazet, ale dorosła, udostępniając nowe zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule! 🤔👇

To właśnie jej niezwykły wygląd zawsze wyróżniał ją spośród innych. Oto Lizzie, którą ludzie nazywają „najbrzydszą dziewczyną świata”. Nikt nie przyszedł pogratulować jej urodzin, ale nawet nie wyobrażali sobie, jak bardzo to zraniło dziewczynę.

Nie wszyscy wiedzą, że jako noworodek nie była w stanie unormować swojej wagi i musiała jeść co kilka minut. Kiedy dorastała, jej rówieśnicy i koledzy z klasy nie przegapili żadnej okazji, by ją wyśmiewać i krytykować, co oczywiście miało swój wpływ.

Tak wygląda 20 lat później! Niesamowite jest to, jak pewnie wygląda, dzięki czemu miliony ludzi na świecie są inspirowane i zachęcane. Ma prawie 100 000 obserwujących, którzy zasypują ją komplementami.

„Piękna wewnątrz i na zewnątrz!”, „Brawo, dziewczyno! Nie poddałaś się!”, „Nigdy nie przestanę podziwiać jej odwagi i determinacji”.

„Pozazdrościć po cichu! Większość z was nie ma tak dobrego serca jak ona”, „Życzę ci wszystkiego najlepszego na świecie!”, „Zasługujesz na wszystko”.

Rating
( 1 assessment, average 2 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Sunlitee